Zodiac Medline 7,5

Článek z časopisu Yacht 6/2019

Zodiac pokračoval v redesignu svých vlajkových modelů, a tak po Open 5.5 nyní přichází Medline 7.5, který nahradí Medline 740.

Nový Medline 7.5 je svým designem, vzhledem a výkonem ideální člun pro středomořskou rodinnou plavbu. Uspořádání paluby zůstává stejné jako u „sedmsetčtyřicítky“, ale loď byla kompletně přepracována. Plováky jsou vyrobeny buď z hypalonu nebo stronganu a jsou k dispozici ve třech barvách, stejně jako čalounění sedaček. Velká zadní sedačka ve tvaru písmene „U“ může pojmout až 8 osob, které se pohodlně posadí k masivnímu dřevěnému stolu. Tento prostor lze přeměnit na opalovací lehátko. Na palubě nechybí kuchyně s integrovaným dřezem, lednicí a za příplatek grilem. Velmi komfortní jsou křesla pro řidiče a spolujezdce, kteří mohou plavbu absolvovat vsedě nebo vestoje.

Na palubě je spousta úložného prostoru pod konzolou řízení s nízkým štítem a pod zadní sedačkou. Všude po ruce mají pasažeři držáky na nápoje. Dělená záďová plošina je široká a dost dlouhá pro zajištění snadného nástupu na loď. Ve standardní výbavě zde nechybí ruční sprcha ani skládací nerezový koupací žebřík. Za příplatek je možné člun dovybavit veškerým příslušenstvím pro vodní lyžování nebo wakeboarding.

Zodiac Medline je nafukovací člun s pevným dnem orientovaný na volný čas. Je ideální pro dlouhé výlety po moři za klidným opalováním v zátokách.

Text z časopisu Yacht 6/2019

Autorem Eva Skořepová

Více informací naleznete zde.