youtube
O společnosti
Odběr novinek
Chcete přednostně dostávat aktuální informace a slevy? Vyplňte a odešlete nám Váš e-mail (odhlášení možné kdykoliv).

Zodiac Cadet 360 Fastroller

Skládací nafukovací člun Zodiac Cadet 360 Fastroller jsme vyzkoušeli v létě na Rozkoši.

Je vybaven vysokotlakou nafukovací podlážkou H2P, která zajišťuje výjimečné vlastnosti a velmi snadnou a rychlou přípravu člunu k plavbě. Člun je díky ní velmi lehký a skladný (ve složeném stavu pouze 1,2 x 0,7 x 0,5 m), takže se vejde nejen do garáže obytného vozu, ale i s motorem do kufru většího osobního auta, pokud cestujete
s obytným přívěsem. Člun je vyroben z velmi pevného a trvanlivého materiálu StronganTM, švy jsou svařované patentovaným systémem Thermobonding a mají dlouhou životnost. Vyšší štíhlý kýl vytváří tvaru hlubokého „V“, čímž je trup pevnější a umožňuje lepší jízdní vlastnosti.

Vyndáme člun, vyjmeme jej z přepravního vaku, pomocí elektrické pumpy připojené k 12 V z vozu ho nafoukneme, přidáme vesla, která jsou součástí výbavy, na zrcadlo upevníme motor. V našem případě se jedná o Tohatsu o výkonu 15 HP, který je pro tento člun ideální pro dobrý výkon na vodě. I cena tohoto motoru je příznivá. Ve dvou člun jednoduše odneseme do vody, pomocí vesel odplujeme na hloubku, startujeme motor a plavba může začít. Celá akce netrvá ani půl hodiny. Balení je podobně snadné a rychlé.

Ke člunu si navíc můžete přikoupit praktickou brašnu pod sedačku, příďový vak, koupací žebřík, persenik nebo manipulační kolečka, s nímž je spouštění na vodu a vytahování z vody ještě snazší. Zodiac Cadet 360 Fastroller je jednoduchý, lehký, spolehlivý člun pro rekreaci, s nímž si užijete na dovolené u vody spoustu zábavy.

Informace o nafukovacím člunu Zodiac Cadet 360 Fastroller najdete zde: