Účast na zahraničních výstavách

Prezentace hliníkových člunů Marine

Marine s.r.o. není pouze obchodní společností zastupující světové producenty lodní techniky v České republice, ale zároveň je i jedním z největších českých lodních výrobců, jejíž hliníkové čluny jsou známy nejen takřka po celé Evropě.
Naše hliníkové čluny si můžete přímo pořídit od našich distributorů v 27 zemích Evropy a mimo ni také v Azerbaidžánu, Turecku nebo Grónsku. Zajímavostí je, že hliníkový člun Marine, konkrétně typ 450U, můžete potkat také 7 500 km daleko, a to v africkém Kamerunu.

Pro udržení naší pozice, jako jednoho z největších výrobců tohoto typu hliníkových člunů na světě, se neustále snažíme s pomocí národních distributorů tyto čluny propagovat.
V posledním týdnu byly čluny Marine, modely 370S a 400U, prezentovány například společností Imidjex na Slovensku v Bratislavě. Zajímavá výstava proběhla také v chorvatském hlavním městě Záhřebu, kde byly hliníkové čluny představovány společností Franka Marine (na obrázcích níže k vidění 10M a 12JON).

Hliníkové čluny Marine si v České republice můžete v tomto týdnu prohlédnout v obchodním centru Arkády a od dalšího týdne přímo v naší prodejně v Podolí.

Zároveň Vás předběžně zveme na výstavu Lodě na vodě, která proběhne poslední dubnový víkend v Praze. Budete zde mít možnost prohlídky nejen našich hliníkových člunů, ale také ostatních produktů jako jsou skútry SEADOO Spark nebo nafukovací čluny Zodiac. O účasti na této výstavě Vás budeme dále včas informovat.