Sea-Doo 2017 PRE-ORDER

Last-minute sleva pro první zájemce!

Vítáme všechny nedočkavce!

Už se nemůžete dočkat horkých novinek Sea-Doo 2017? Ani my! Kolegové z BRP nám opět nadělují  porci zábavy na vodě v rozměrech, které překonávají ty minulé. Někdy těžko uvěřit. :) Pojďme se podívat na přichystané novinky trochu z blízka.

Sea-Doo GTI a GTS
Příjemnou novinkou jsou odlehčené rodinné skútry GTI a GTS. Nově disponují až o 30% nižší spotřebou oproti konkurenci a nabízí vše, co od rodinného skútru očekáváte. Skvělá stabilita i obratnost, dostatek úložných prostor za bezkonkurenční cenu.Sea-Doo Spark TRIXX
Hlavním trhákem příštího roku nejspíš bude vyladěný Sea-Doo Spark s označením TRIXX. Jak už jeho název napovídá, opravdu je to hračka určená především k akrobacii na vodě. Hrstka vyvolených už měla možnost si na TRIXXU zařádit. Jaké triky zvládnuli uvidíte na videu. Sea-Doo Spark TRIXX je nově vybaven tzv. trimem, jednoduše řečeno má nastavitelný sklon trysky. Od teď můžete se Sparkem vystřelit nad hladinu přímo z místa. Vše držíte pevně v rukou nových sportovních polohovatelných řidítek. Sea-Doo GTR-X 230

Segment sportovních skútrů Sea-Doo odjakživa nese označení X. Od minulého roku stroje Sea-Doo dosahují výkonu 300 HP. Tři sta koní znamená skutečný výkon, ale také tomu odpovídající zodpovědnost. Pro méně zkušené závodníky, kteří ale nechtějí přijít zkrátka je tu nyní nejdostupnější vodní skútr Sea-Doo ze sportovní řady X. Představujeme GTR-X 230. Uzamkněte se do ergonomicky tvarované sedačky Ergolock a nechte se vynést sílou přeplňovaného motoru ROTAX. Stovku máte za 5 vteřin. Tak ať nám vlajou vlasy!
 Další modely prošly faceliftovými změnami.

A nakonec to nejlepší! 

Právě jste se zamilovali? Rozumíme tomu. A proto vám, prvním, nyní nabízíme exkluzivní nabídku na předobjednání vodních skůtrú Sea-Doo 2017.

Tato nabídka platí do 31.8.2016.

Při zaplacení zálohy 10% získáte 2% slevu z celkové ceny vodního skútru.
Při zaplacení zálohy 50% získáte 4% slevu z celkové ceny vodního skútru.

Pokud máte vybráno, kontaktujte nás prosím. Rádi vám zašleme vypracovanou konkrétní cenovou nabídku.

e-mail: praha@marine.cz
telefon: +420 241 433 211