youtube
O společnosti
Odběr novinek
Chcete přednostně dostávat aktuální informace a slevy? Vyplňte a odešlete nám Váš e-mail (odhlášení možné kdykoliv).

SCARAB 165 G - NYNÍ V AKCI

Byl slunný prázdninový den. Na Rozkoši se prohánělo spousta lodí, od plachetnic přes motorové čluny po malé „gumáky“ jste mohli vidět téměř vše včetně dvou vodních skútrů a několika paddleboardů. Vše se na hladinu jedné z našich největších přehradních nádrží vešlo a nepřekáželo si.

Na nás čekal u mola malý bílý krasavec z dílny americké značky Scarab, která patří do Beneteau Group. Rychlý a cenově dostupný model nesoucí označení 165 G slibuje velkou zábavu na hladině až pro pět členů posádky. Zároveň je tento člun skutečně bezpečný, protože je opatřen jetovým pohonem. Díky legendárnímu motoru Rotax 4-TEC nabízí brutální zrychlení a značnou dávku adrenalinu při „létání“ na hladině. Protože člun nemá žádnou vrtuli, nemusíte mít strach při koupání v okolí nastartované lodě nebo při vodních sportech, jako jsou wakeboarding, vodní lyžování a další.

Při řízení máme na výběr z několika režimů pro požadovaný styl jízdy. Zkoušíme je všechny. Výletní režim je vhodný pro delší plavbu, kterou si chcete užít, režim s tempomatem pro vodní sporty zajistí konstantní rychlost při tahání lyžaře nebo wakeboardisty, ECO™ režim zvolte, když nikam nespěcháte, a režim dokování se hodí při přistávání. Navíc patentovaný systém iNR pohotově zastaví loď za každé situace. Maximální rychlost se pohybuje kolem 65 km/h. Sedačky jsou i při této rychlosti komfortní, nikde nechybí madla na držení.

Protože Scarab 165 G má nízký ponor, lze s ním bez obav plout i v mělkých vodách nebo zakotvit v zátoce blízko břehu. Na palubě si pak užijete klidný večer nebo bujarý večírek v pohodlí sedaček na zádi nebo na přídi doplněných o držáky nápojů. Koupací plošina na zádi je opatřena žebříkem pro vstup a výstup z vody. Nechybí nerezové oko na tahání a vazáky na bocích vpředu i vzadu, ani LED poziční světla. Dostatek úložných prostor najdeme pod podlahou kokpitu i pod sedačkami.

Scarab 165 G je vyroben v ostře řezaném nadčasovém designu, a tak nejen že si s ním užijete spoustu zábavy, ale budete budit i patřičnou pozornost okolí.

Informace o motorovém člunu Scarab 165 G najdete zde: