Nové modely Sea Doo 2018

Stabilita, nový trup, více pohodlí

BRP představuje novou důmyslnou platformu u vybraných modelů Sea-Doo roku 2018

o Více pohodlí, integrovaný audio systém a inteligentní ukládání u vybraných modelů
o Nový trup nastavuje laťku v odvětví z hlediska stability v klidu i za jízdy vysokou rychlostí
o Do hravé rodiny Rec Lite přibyl nový typ Sea-Doo SPARK TRIXX 3-UP

Dallas,Texas, 20.9.2017: BRP (TSX:DOO) ohlašuje kompletně novou platformu pro vybrané modely své řady vodních skútrů Sea-Doo 2018. Tato platforma vychází ze snahy BRP poskytovat svým zákazníkům nejlepší možný zážitek, když transformuje zážitek z jízdy a rozšiřuje možnosti aktivit, které mohou jezdci s novým vodním skútrem Sea-Doo dělat. Tato nová platforma, která určuje nový standard v odvětví z hlediska stability a ovladatelnosti, bude dostupná u sedmi modelů napříč typovými řadami Sea-Doo GTX a WAKE PRO.

Pro zajištění maximálního pohodlí pro spotřebitele má tento nový vodní skútr chytře přestavitelné zadní sedlo, které dělá z vodního skútru obývací pokoj na vodě. Rychlou záměnou lze změnit sedlo pro 3 jezdce na plochou obytnou palubu, kde se dva lidé mohou posadit čelem k sobě a udělat si piknik. Po demontáži usnadňuje velká a plochá zadní paluba nastupování z vody a zajišťuje vyšší stabilitu. Nyní si mohou lidé užít více času na vodě, přitom mohou relaxovat a nechat se vtáhnout do okolního prostředí.

Zážitky při pobytu na palubě umocňuje továrně namontovaný a zcela vodotěsný audio systém s Bluetooth, použitý poprvé v rámci odvětví. Jednoduchým přejetím prstem si nyní jezdec může přehrát svůj oblíbený playlist na výkonném stereo systému a přitom relaxovat na zadní palubě vodního skútru pro maximální zážitek. Vodní skútr má dále zdokonalené úložné prostory, aby dovolil svým uživatelům trávit na vodě delší dobu a užít si celý den zábavy. Úložné prostory zahrnují vodotěsný a otřesuvzdorný prostor na telefon s USB dobíječem, stejně jako přední úložný prostor pro přímý přístup bez nutnosti vstávat ze sedla.

„Tato nová platforma Sea-Doo přenáší vodní skútr na vyšší úroveň“, říká Bernard Guy, SVP pro globální produktovou strategii společnosti BRP. „Vše bylo dokonale zkonstruováno a vyrobeno pro rozšíření zážitků uživatele na vodě. Jízda na vodním skútru Sea-Doo je zábavná a s touto novou platformou ještě umocňujeme prožitek jezdce.“

Stabilita a ovladatelnost platformy Stabilita a ovladatelnost této nové platformy začíná od sníženého těžiště, které poskytuje lepší pocit jistoty na rozbouřené hladině, při vysokých rychlostech nebo při jízdě se třemi pasažéry*. Platforma je rovněž širší, což usnadňuje nastupování z vody a pohyb po plavidle. Zkombinujte tyto prvky s novým hlubokým „V“ trupem, který zlepšuje výkonnost na rozbouřené hladině a poskytuje lepší ovladatelnost při projíždění sevřených zatáček, a máte to nejlepší na světě.

Mimo tuto novou platformu BRP rovněž představilo vodní skútr Sea-Doo SPARK TRIXX 3-UP s prodlouženým sedlem a zadní plošinou. Tento typ si udržuje stejný stupeň hravosti jako úspěšný model 2-UP, který byl na trh uveden v loňském roce, ale s možností vézt dalšího pasažéra a se schopnostmi potřebnými pro vodní sporty. Triková jízda je s celou typovou řadou tak snadná, že nikdy nebudete chtít, aby den skončil. Jednoduše, jedná se o nejvíce mnohoúčelový základní typ vodního skútru, který byl kdy vyroben.

S nejširší typovou řadou v odvětví nabízí BRP vhodný typ vodního skútru Sea-Doo pro každé dobrodružství, a to za dostupné ceny **.

* Na základě interního testování BRP.
** Na základě informací získaných z webových stránek výrobků.