youtube
O společnosti
Odběr novinek
Chcete přednostně dostávat aktuální informace a slevy? Vyplňte a odešlete nám Váš e-mail (odhlášení možné kdykoliv).

Lodě na vodě 2015

Letošní - již sedmý ročník výstavy Lodě na vodě skutečně patřil mezi vydařené. Počasí bylo snové až na malý výkyv krupobití poslední den. S výbavou módního záchranného oblečení Baltic nebyl déšť však žádnou komplikací.

Na stánku Marine mohli návštěvnící vidět vodní skútry Sea-Doo (modely Wake 215 PRO a Spark v různých konfiguracích), lodní motory Evinrude. S radostí jsme exkluzivně představili novinky pro rok 2015: laminátový člun Crownline R20 a Zodiac Bombster 500 v limitované edici, který získal 1. místo v anketě nejkrásnější nafukovací člun na výstavě. Je třeba uznat, že divoká červená mu skutečně sluší. V neposlední řadě bylo možné vyzkoušet skvělé jízdní vlastnosti hliníkových člunů Marine z naší produkce. Marine 20H SC DLX byl osazen nejvýkonějším motorem  z vystavených exponátů - Evinrude E-TEC 115 HP.

Ředitel Marine s.r.o. a předseda APL Ing. Petr Novotný poskytl rozhovor o nových vyhláškách měnících podmínky rekreační plavby, o které se zajímala také redakce ČT24.

Oba břehy pražské náplavky provázela skvělá nálada a pohoda. Všem návstěvníkům tímto děkujeme za návštěvu a těšíme se zase příští rok. Ahoj!

Tým Marine