youtube
O společnosti
Odběr novinek
Chcete přednostně dostávat aktuální informace a slevy? Vyplňte a odešlete nám Váš e-mail (odhlášení možné kdykoliv).

Kvalitní materiály - dostatečně odolné pro cokoliv

Zodiac - legendární houževnatost a trvanlivost:


1

StronganTM DuotexTM: nová generace materiálu

Několikavrstvý profil materiálu StronganTM DuotexTM je naprosto vzduchotěsný, pozoruhodně houževnatý a trvanlivý. Prošel přísným testováním až na molekulární úroveň, aby byla zaručena jeho dokonalost. Výsledkem je nové složení vrstvy okolo nosné tkaniny, které zvyšuje odolnost proti proříznutí (zlepšení o více než 50 %), proti oděru (až o 50 %) a klimatickým vlivům. Výsledkem je tužší, pevnější, odolnější, tenčí a lehčí materiál než používají konkurenční výrobci člunů.

HypalonTM NeopreneTM:

je materiál pro větší čluny, je slepen ze dvou vrstev, které se vzájemně překrývají. Je velmi pevný, otěruvzdorný, vzduchotěsný a odolný proti UV a dalším agresivním činitelům.

2

Tepelné svařování, exkluzivně pouze u člunů Zodiac

Průmyslové robotizované tepelné svařování převzaté z letecké výroby zaručuje trvalou úroveň kvality a rovněž přesnost a maximální životnost

3

Průběžné testování v nejnáročnějších podmínkách

Pevnost výchozích materiálů, vzduchotěsnost a odolnost svárů proti porušení se kontrolují prostřednictvím celé řady testů, jejichž náročnost přesahuje běžné podmínky používání člunu. Pro naprostou záruku spolehlivosti je každá řada průběžně testována ve skutečných situacích, za jakéhokoli počasí a se všemi typy zátěže. Simulátor, který vytváří extrémní klimatické podmínky, sleduje stupeň stárnutí.