youtube
O společnosti
Odběr novinek
Chcete přednostně dostávat aktuální informace a slevy? Vyplňte a odešlete nám Váš e-mail (odhlášení možné kdykoliv).

Úvod Evinrude

 motor pohled   

EVINRUDE E-TEC - závěsné lodní motory


Představte si lodní motor, který má nižší spotřebu, méně váží, má větší výkon, je tišší a má nižší škodlivé emise než ostatní motory a navíc dokonce nepotřebuje téměř žádný servis. Je to sen? Není! Je to dvoutaktní motor EVINRUDE E-TEC.
Motory Evinrude jsou motory nové generace, které si berou jen to dobré z motorů 2-taktních, tak i ze 4-taktů. Výkon, akceleraci, vysoký kroutící moment z motorů 2-taktních a nízkou spotřebu, ekologický provoz a malou hlučnost ze 4-taktů.Motory EVINRUDE E-TEC

3 roky bezúdržbový provoz
Díky technologii přímého vstřikování paliva E-TEC Vám můžeme představit motory, které v sobě sdružují výhody silných dvoutaktních motorů a tichých a čistých čtyřtaktních motorů.
Systém E-TEC umožnil snížit hmotnost a zvýšit kroutící moment oproti klasickým konkurenčním čtyřtaktním motorům. Evinrude E-TEC nastavuje nové měřítko pro závěsné motory i v oblasti trvanlivosti a kvality. Vše, co majitel lodi chce, dostane. Nic co nechce, nedostane.

Trvanlivost - Kvalita - Spolehlivost

Dostupný dnes, konstruován pro zítřek
Zjednodušeno pro Vaše pohodlí, s menším množstvím pohyblivých dílů. To je to tajemství. Menší množství pohyblivých dílů = méně problémů, které Vás potkají, menší opotřebování Vašeho motoru a s tím bude spojeno i méně starostí, které by Vás mohly provázet.
E-TEC závěsné motory jsou charakteristické robustností dílů konstruovaných pro optimální trvanlivost, které jsou testovány v obtížných, reálných přírodních podmínkách.

Výkon

Výkon bez kompromisů
Každý výrobce má problémy vyrovnat se silou, rychlostí a točivým momentem motorů Evinrude E-TEC. Z pohledu akcelerace nebo plného výkonu je cokoliv jiného druhořadé. Na otázku "proč?" je jednoduchá odpověď: méně váhy a více výkonu jsou základní výhody, které dostanete s motory E-TEC.
Jedinečně stylizované spojení formy a funkce, vyplývající z odlehčeného designu s šípovým profilem, to vše poskytuje zázemí neuvěřitelné síle motoru.

Vždy na přední pozici

Splňující požadavek na sílu a rychlost
Kombinace malé hmotnosti a vysokého kroutícího momentu, jakou vytváří E-TEC umožňuje lepší zrychlení a dosáhne vyšších rychlostí než jakýkoliv jiný motor v této třídě.

Snadné vlastnit a ovládat

Skutečně rekreační zkušenost
E-TEC je tak důmyslný a tak jednoduchý, že nevyžaduje žádnou plánovanou údržbu po dobu 3 let, nebo 300 hodin provozu. Žádné předepsané servisní prohlídky, žádné seřizování, dokonce ani žádná výměna oleje. Jakmile přejdete k E-TEC, budete udiveni, že jste kdy mohli vlastnit cokoliv jiného.

Čistý a tichý

Neobyčejná harmonie, zakládající nový standard
Žádné jiné závěsné motory nevyrovnávají či nepřevyšují celosvětové emisní standardy (EU, EPA a tříhvězdičkový CARB) tak, jako Evinrude E-TEC. Žádné jiné motory nejsou čistší. Produkce emisí u E-TEC je o polovinu nižší než nahlášené emise konkurenčních technologií. Úřad ochrany životního prostředí Spojených států Amerických prohlásila E-TEC vítězem v soutěži Clean Air Excellence Award (Dokonale čistý vzduch) 2005.

Žádné starosti

Dejte Vašemu mechanikovi sbohem
E-TEC poskytuje kvalitní antikorozní ochranu, robustní díly motoru a zaručenou bezporuchovost. Toto všechno je podporováno tříletou neměnnou zárukou a další výhodou je, oproti jiným konkurenčním technologiím, i dvakrát efektivnější spotřeba paliva.