youtube
O společnosti
Odběr novinek
Chcete přednostně dostávat aktuální informace a slevy? Vyplňte a odešlete nám Váš e-mail (odhlášení možné kdykoliv).

Výhody skládacích nafukovacích člunů Typhoon

Bombard Typhoon je velmi praktický a ekonomický skládací nafukovací člun, který Vám poskytne skutečné potěšení z plavby po vodní hladině. Zalíbí se Vám díky jeho několika vlastnostem – je lehký, kompaktní, velmi snadno se obsluhuje, udržuje i připravuje k plavbě a je cenově dostupný pro každého. Čluny jsou vyráběny v 5 modelech s třemi druhy podlážek. Nafukovací čluny Typhoon jsou velmi skladné a jejich snadná příprava na vodu včetně montáže motoru zabere max. 30 min. 

Čtyři druhy podlážek:
- laťková dřevěná podlážka (série RU), jednoduchá, svinovací, snadná montáž a demontáž i na nafouknutém člunu
- nafukovací podlážka (série Aero), lehká, tuhá, příjemná, mnohonásobné křížové prošití zaručuje stejnou tuhost jako klasická podlaha, jednoduchá manipulace a skladnost
- dřevěná desková podlážka (série S), robustní, odolná, praktická, pro jakékoliv použití
- hliníková desková podlážka, (série ALU), velmi robustní a odolná

Materiály a výbava:
- nafukovací čluny Bombard Typhoon mají základní tvar vyrobený z velmi kvalitního lepeného materiálu Strongan™ a vzduchové válce z materiálu 1100 Decitex.
- čluny Typhoon nabízejí bohaté standardní vybavení: přepravní vak, kolem dokola je odolný rozšířený třecí pás, 2 otočné havlinky, 2 aluminiová vesla, dřevěnou laťkovou podlážku (200 RU, 235 RU, 265 RU) s vestavěným upínacím systémem, nafukovací podlážku (235 Aero, 265 Aero, 310 Aero), dřevěnou deskovou podlážku (320 S, 360 S a 420 S), nožní pumpu, držáky na palivovou nádrž (některé modely), sada na opravy.

Výhody člunů Typhoon:
- polozapuštěné ventily typu Bravo
- ergonomická sklopná držadla
- odnímatelné vztlakové klapky (volitelné příslušenství)

Příklady člunů Bombard Typhoon:
foto1     

TYPHOON 200 Roll Up je malý, jednoduchý a lehký nafukovací člun s laťkovou podlážkou. Délka 2,0 m a váha 21 kg, max. 2 osoby nebo 165 kg nákladu. Vhodný pro rybáře, rekreaci i jako manipulační člun pro jachty.

foto2

TYPHOON 265 Aero je kompaktní, odolný, pohodlný a velmi lehký nafukovací člun s nafukovací podla-hou. Délka člunu 2,65 m, váha 27 kg, max 3+1 osoba nebo 270 kg nákladu. Člun s nafukovacím kýlem má výborné jízdní vlastnosti. Rodinný člun pro rybolov, rekreaci a výlety na vodní hladině.

foto3

TYPHOON 360 S je malý, jednoduchý a lehký nafukovací člun s dřevěnou deskovou podlážkou. Délka 3,6 m a váha 64 kg, max. 5 osob nebo 600 kg nákladu. Člun s nafukovacím kýlem má výborné jízdní vlastnosti. Vhodný pro rybáře, potápěče, k rekreaci i jako manipulační člun pro jachty.

foto4

TYPHOON 470 ALU je velký, robustní a prostorný nafukovací člun s odolnou hliníkovou podlážkou. Délka 4,7 m a váha 110 kg, max. 8 osob nebo 900 kg nákladu. Člun s nafukovacím kýlem má výborné jízdní vlastnosti. Vhodný pro rybáře, potápěče, pro transport různého nákladu, k rekreaci i jako manipulační člun pro větší jachty.