youtube
O společnosti
Odběr novinek
Chcete přednostně dostávat aktuální informace a slevy? Vyplňte a odešlete nám Váš e-mail (odhlášení možné kdykoliv).

TOHATSU - čtyřtaktní motory

toh1   

Čtyřtakty TOHATSU jsou synonymem pro velice houževnaté a nezničitelné motory. Nově tato japonská firma připravila revoluční změnu v celém sortimentu. Motory jsou nyní nabízeny v novém designu a v nové barvě, tmavě modré Aquamarin. Změna barvy však není jen krokem pro vylepšení designu, společnost TOHATSU také kompletně změnila postup pro antikorozní úpravu.


Nyní jsou všechny motory TOHATSU opatřeny 5-ti vrstvou povrchovou úpravou pro dokonalou antikorozní ochranu.

 toh2

Díky velice preciznímu zpracování a promyšlenému systému patří motory TOHATSU k nejlehčím čtyřtaktním motorům na světě. 

Nové motory TOHATSU 25 a 30 HP jsou vybaveny moderní technologií přímého vstřikování, což je činí na trhu v této kategorii naprosto ojedinělými. Konkurenční značky využívají tuto technologii až pro podstatně silnější motory. Tyto dva motory jsou proto předurčeny pro sportovní plavbu na menších nafukovacích člunech s pevným kýlem, kde mohou podávat nejlepší výkony a při nízké spotřebě.

toh3   

Bezbateriové přímé vstřikování paliva TOHATSU MFS 25 a 30 HP.

 
toh4   

Systém přímého vstřikování paliva TOHATSU MFS 25 a 30 je řízen elektronickou 16 bitovou jednotkou ECU (Engine Control Units).

toh5    Laděné sací potrubí TOHATSU MFS 25 a 30, poskytuje více kroutícího momentu při nižších otáčkách motoru a klidný chod.

Celá řada čtyřtaktních motorů TOHATSU byla rozšířena o malé vodou chlazené motory o výkonech 2,5 a 3,5 HP. Tyto motory jsou jedinečné svými kompaktními rozměry a nízkou hmotností.

Celá řada čtyřtaktních motorů TOHATSU nyní splňuje nejpřísnější emisní limity EU 2006, EPA 2006 a CARB«««.