youtube
O společnosti
Odběr novinek
Chcete přednostně dostávat aktuální informace a slevy? Vyplňte a odešlete nám Váš e-mail (odhlášení možné kdykoliv).

Výhody přepravních vleků CBS

foto1 
CBS – přívěsné vleky pro přepravu člunů s moderní promyšleně důkladnou konstrukcí a s dvacetiletou tradicí.
Tuhé a variabilní, zhotovené z ocelových čtvercových nebo úhelníkových profilů. Všechny díly pro uchycení člunu na vleku mají nastavitelnou polohu, lze tak optimálně seřídit upevnění a polohu člunu na vleku pro stabilní a bezpečnou jízdu. Navržené tak, aby v místě připojení k tažnému vozidlu působila síla maximálně 5% celkové váhy naloženého vleku.

foto2 
Modely s celkovou hmotností nad 500 kg procházejí přejímacími zkouškami s certifikátem. Všechny přívěsné vleky CBS obdržely osvědčení podle normy EEC 94/20 a tažnou tyč schválenou pro použití ve státech Evropské unie.

foto3
Tradiční konstrukce CBS přívěsných vleků sestává ze svařeného podvozku z profilových ocelových nosníků a tuhé profilové závěsné tyče.

foto4
Robustní typy (od T9M) nabízejí speciální zesílenou konstrukci pro větší zatížení a bezpečnost při přepravě velkých lodí.

Vleky CBS - pro lehké motorové čluny. Tyto malé přívěsné vozíky jsou určené především pro rybáře a lidi, kteří rádi plují po řekách a jezerech. Řada vleků CBS PB pro lehké čluny je vybavena otočnou rolnou na zádi a dvěmi dlouhými podélnými šínami potaženými kobercem, které zaručují velkou a bezpečnou styčnou plochu pro přepravovaný člun a chrání jej tak před poškozením.

Vleky CBS - pro střední motorové čluny. Řada T1M až T6M - ideální lehké vleky pro čluny o hmotnosti do 390 kg. Všechny díly vleku (podvozek, rám, tažná tyč i rolny) jsou plně nastavitelné, stačí „17“ klíč a přizpůsobíte jej jakémukoliv člunu. Tím je zajištěna maximální bezpečnost a jistota při převozu. Řada T6F až T8RF jsou robustní vleky pro čluny do hmotnosti až 770 kg, modely F jsou vybaveny sklopnou ojí a parkovací brzdou.

Vleky CBS - pro větší motorové čluny. Řada T9 až T30 – robustní vleky pro motorové čluny o hmotnosti až 3 tuny. Modely s centrálním nosníkem a bočními opěrami s jedním až třemi páry kol. Jsou vybaveny brzdami, sklopnou ojí, nastavitelným rámem i podvozkem, jednoduchou a kompaktní elektroinstalací, která má přípojku na blatníku (mimo dosah vody).

Vleky CBS - pro vodní skútry. Vleky CBS mají galvanicky pokovený podvozek svařený z profilované oceli. Všechny hlavní elementy jsou nastavitelné, umožňují tím perfektní upevnění přepravovaného skútru a dokonalé vyvážení vleku. Novinkou je vlek J370 pro atraktivní skútr Sea-Doo SPARK. 

Vleky CBS - pro nafukovací čluny. Vleky CBS pro nafukovací čluny s kýlem jsou vybaveny pro usnadnění manipulace naváděcími rolnami. Model P1M nabízí uložení člunu na nastavitelných opěrách, modely P4M a P6M mají dvě rampy s mnoha rolnami pro bezpečné uložení přepravovaného člunu.