youtube
O společnosti
Odběr novinek
Chcete přednostně dostávat aktuální informace a slevy? Vyplňte a odešlete nám Váš e-mail (odhlášení možné kdykoliv).

Výhody nafukovacích člunů Cadet Fastroller

Nový typ kýlu u nafukovacích člunů Cadet FR Acti-V. Tento kýl vytváří dno s hlubokou "V" přídí. Jsou tak sloučeny výhody člunů s laminátovým dnem s hlubokým "V" rozrážejícím vlny a zároveň výhody skladných nafukovacích člunů s podlahou H2P, tj. nízká váha a možnost sbalit člun do kufru auta. Toto revoluční řešení sklidilo velké úspěchy na trhu v USA i Evropě a Zodiac byl oceněn cenou Nejlepší výrobek roku.

CadetFR1

Konstrukce trupu Acti V má výborné hydrodynamické vlastnosti, umožňuje lepší využití výkonu motoru, stejné rychlosti jako obdobné čluny dosahuje již s výkonově menším motorem. Nafukovací kýl Acti-V má tvar vysokého a úzkého „V“, podobný jako mají čluny z klasických materiálů, ale tento je nafukovací.

CadetFR2

Pevný, tuhý a široký kýl trupu Acti-V zvyšuje tuhost a snižuje ohebnost člunu. Podlaha a kýl tvoří jeden kompaktní tuhý celek, je nahuštěná z jednoho ventilu.

CadetFR3   

Nafukovací čluny CADET FR ACTI-V jsou kompletně sbalitelné do lehké brašny, není problém se skladováním i převozem v kufru menšího auta.

CadetFR4

CADET 325 FR ACTI-V NEO je kompaktní, tuhý, lehký, prostorný člun s velkou nosností. Díky nové konstrukci nafukovacího kýlu má výborné jízdní vlastnosti. Rodinný člun pro výlety na vodní hladině i s výbavou pro rybolov či potápění a jako pracovní člun pro jachtu.

 CadetFR5

Model CADET 360 FR ACTI-V INT-L má ve standardní výbavě doplněný vnitřní odkládací prostor INT-L. Integrovaný uzavíratelný prostor v předním válci o objemu 4 litry, vodotěsný, odnímatelný,  uzamykatelný a neubírá žádný prostor na člunu.