youtube
O společnosti
Odběr novinek
Chcete přednostně dostávat aktuální informace a slevy? Vyplňte a odešlete nám Váš e-mail (odhlášení možné kdykoliv).

EVINRUDE E-TEC - velký výkon, malá spotřeba

 

EVINRUDE E-TEC - velký výkon, malá spotřeba

Čistý a tichý

Palivová výkonnost, jen po douškách, žádné hltání

 Evinrude1

Jak můžete vidět na diagramu, kdekoliv "podržíte" Váš plyn, E-TEC spaluje méně paliva než konkurenční motory. I když běží naprázdno, což je dle ICOMIA až 40% času, žádný jiný motor se ani nepřibližuje k ekonomickému chodu E-TEC. Kdo si všiml  místa, kde se nám konkurence rovná, rádi bychom ho upozornili na dvě věci. Za prvé, podle ICOMIA jen 6% člunů při jízdě používá plně zatěžovaný motor a za druhé, při plném výkonu je motor E-TEC oproti konkurenčním rychlejší téměř o 11 km za hodinu.

Evinrude2   

A zde je odpověď na to, jak dokáže E-TEC spalovat méně paliva než konkurence. Elektronický řízený vstřikovací systém, spojený s motorovou jednotkou, dodávající přesné množství paliva jaké je potřeba v daném okamžiku, ani o kapku víc, přímo do spalovací komory.

 

 Evinrude3  

Elektronická jednotka Engine Management Module (EMM) učiní až osm milionů výpočtů za sekundu a následně zaručuje dodání přesného množství paliva do spalovací komory. Systém E-Start zajišťuje kdykoliv snadné startování.

 

Síla a výkon

Čeká Vás nová plavební zkušenost

 Evinrude4

Všichni majitelé lodí chtějí silný výkon, to se nikdy nezmění. A co jsme pro to udělali my? Zkonstruovali namísto tradičního čtyřtaktu dvoutaktní motor Evinrude E-TEC. Slitiny pro písty a pístní kroužky, které jsou 2,5 krát tvrdší a pevnější než standardní materiály, vyvinula NASA a snížila tak jejich opotřebení na minimum. Lapované vrtání válce také pomáhá snížit opotřebení a umožňuje větší kroutící moment a sílu pro rychlejší rozjezd. Dostává se na rychlost letadla. Nebo k možnosti táhnout lyžaře. A můžete to udělat ihned, jakmile otočíte klíčkem v zapalování.

Zmínili jsme se již, že toto všechno dokáže E-TEC se standardním palivem? Čtyřtaktům je často doporučován pro získání optimálního výkonu benzin Super, ale ani tak nemohou překonat palivovou hospodárnost, sílu, nebo kroutící moment motorů Evinrude E-TEC.