youtube
O společnosti
Odběr novinek
Chcete přednostně dostávat aktuální informace a slevy? Vyplňte a odešlete nám Váš e-mail (odhlášení možné kdykoliv).

O elektromotorech MinnKota

Nejpoužívanější řada závěsných elektromotorů pro rybářské a rekreační čluny.

elektr1   

Kvalita, výkon a šetrnost k životnímu prostředí:

Záruka kvality
MINN KOTA je již dlouhou dobu světovým lídrem ve výrobě lodních elektromotorů. Mnohaleté zkušenosti firmy jsou zárukou kvality a optimálních technických parametrů.
Záruka výkonnosti
Neustálé provádění zkušebních testů během výroby, zavádění moderních technologií, použití kvalitních materiálů a přísná kontrola jakosti umožňují produkci spolehlivého, tichého, úsporného a současně dostatečně silného motoru.
Záruka ohleduplnosti k životnímu prostředí
Pokročilá technologie výroby a využití recyklovaných surovin, úspora energie a absence exhalací při provozu mají velmi příznivý vliv na čistotu životního prostředí.

 MINN KOTA ENDURA

Elektromotory řady ENDURA, to je především dlouhá životnost, efektivita a spolehlivost.
Pro rok 2012 nová řada ENDURA C2 s ukazatelem stavu baterie.
Další funkce a výbava:

elektr2

Teleskopická řídící páka
Praktické a pohodlné ovládání člunu.

elektr3

Kompozitová noha
Naše kompozitová noha motoru je 3x odolnější než noha vyrobená z kovu. Při nárazu do překážka na dně se ohne a následně vrátí do původního tvaru. Není trvale deformována a navíc nekoroduje.

 elektr4  

Konzole pro připevnění motoru
Spolehlivější než konvenční řešení. Kompozitní materiál, ze kterého je vyrobena, je odolný proti namáhání a proti deformacím způsobených teplem.  


MINN KOTA TRAXXIS

Elektromotory řady TRAXXIS, to je nový způsob ovládání člunu.
S digitálním maximizérem pro optimální využití energie (u modelů řady V).
Další funkce a výbava:

elektr5

Maximizer
Umožňuje až pětinásobně prodloužit dobu chodu motoru na jedno nabití baterie. Přesně kontroluje spotřebu elektrické energie při různých rychlostech, což umožňuje zabránit jejím ztrátám a déle zachovat výkon akumulátoru.

 elektr6  

Možnost změny úhlu řídící páky
Komfortní mechanismus regulace sklonu řídící páky až o 20°, můžete lovit a zároveň řídit člun jak vsedě tak i vestoje. Rukojeť lze navíc vysunout až o 53 cm.


MINN KOTA TERROVA

Elektromotory řady TERROVA, ideální pro otevřenou vodu i do nepříznivých podmínek. S digitálním maximizérem pro optimální využití energie, s funkcí Autopilot a i-Pilot.
Další funkce a výbava:
elektr7 Autopilot

Samočinný navigační řídící systém patentovaný firmou MINN  KOTA. Snadno zvládá úpravy směru tak, aby se člun pohyboval ve stanoveném kursu bez ohledu na vítr nebo vlny.

Např. "Plavba kolem břehu". Aby bylo možné plout kolem linie břehu je nutno nastavit kurz Autopilota na vzdálený orientační bod, nacházející se na linii rovnoběžné s břehem. Autopilot bude pak udržovat nastavený kurz rovnoběžně s břehem. Autopilot může být také využit pro udržování polohy člunu na zvoleném místě, bude kompenzovat působení proudu, větru nebo vln. Autopilot může být také využit k zopakování předcházející úspěšné trasy rybolovu, stačí jen otočit kursor o 180° a Autopilot povede člun zpátky stejnou trasou.

 elektr8   Ukazatel stavu nabití baterie
Po stlačení tlačítka graficky znázorní stav nabití pohonné baterie.

MINN KOTA POWER DRIVE

Elektromotory řady POWER DRIVE jsou určeny k montáži na příď lodi, pro plavidla používající spalovací motor na zádi, který je však pro vlastní rybolov nevhodný. Pro lodě do výtlaku 1000 kg a délky do 6,5 m.
Digitální maximizér optimalizuje odběr energie a s funkcí Autopilot a i-Pilot.
Další funkce a výbava:

 elektr9   i-Pilot

Systém i-Pilot osvobozuje od starostí s řízením lodě a umožňuje plné soustředění na rybolov. Využívá technologii GPS k ovládání lodi a k vyhledávání přednastavených vybraných pozic na vodní hladině. Aktivně řídí loď a také udržuje stálou pozici na hladině, systém eliminuje působení větru nebo proudu s přesností 1,5 m.

Řídící systém i-Pilot může také nahradit kabelový pedál řízení.

elektr10 Pedál nový
ergonomicky upravený pedál usnadňuje ovládání motoru. Vodotěsná konstrukce umožňuje použití v jakýchkoliv podmínkách