youtube
O společnosti
Odběr novinek
Chcete přednostně dostávat aktuální informace a slevy? Vyplňte a odešlete nám Váš e-mail (odhlášení možné kdykoliv).

Proč vybrat nafukovací člun Bombard

Nafukovací čluny Bombard jsou velmi praktické, kvalitní a ekonomické. Čluny Bombard již také vyrábí firma Zodiac. Z toho vyplývají i jejich vlastnosti – jsou lehké, kompaktní, z kvalitního materiálu a vyrobené moderní technologií, snadno se obsluhují a udržují i připravují k plavbě a jsou cenově dostupné pro každého.
Čluny jsou vyráběny v mnoha modelech, od malých typu tender přes univerzální skládací turistické modely a až po robustní a komfortní čluny s nafukovacím trupem.
Bestselerem nafukovacích člunů Bombard je legendární model Commando. 

Modely TYPHOON - jsou lehké, kompaktní, velmi snadno se obsluhují, udržují i připravují k plavbě a jsou cenově dostupný pro každého.
Čluny jsou vyráběny v 5 modelech s třemi druhy podlážek:
- laťková dřevěná podlážka (série RU), jednoduchá, svinovací, snadná montáž a demontáž i na nafouknutém člunu
- nafukovací podlážka (série Aero), lehká, tuhá, příjemná, mnohonásobné křížové prošití zaručuje stejnou tuhost jako klasická podlaha, jednoduchá manipulace a skladnost
- dřevěná desková podlážka (série S), robustní, odolná, praktická, pro jakékoliv použití

Modely AX a MAX - Díky kompaktní velikosti, praktické volbě podlážky, svařovaným spojům vzduchových válců a v neposlední řadě i jejich ověřenou spolehlivostí jsou čluny BOMBARD AX kompletní řadou tendrů. Velký rozměr vzduchových válců přináší rovněž maximální komfort a minimální postříkání vodou.
Čluny jsou vyráběny v 5 modelech s dvěmi druhy podlážek (AX) a ve třech modelech s třemi druhy podlážek (MAX):
- laťková dřevěná podlážka(série RU), jednoduchá, svinovací, snadná montáž a demontáž i na nafouknutém člunu
- nafukovací podlážka AEROTEC (série Aero), lehká, tuhá, příjemná, mnohonásobné křížové prošití zaručuje stejnou tuhost jako klasická podlaha, jednoduchá manipulace a skladnost
- dřevěná desková podlážka, vzájemně propojené desky z vodovzdorné překližky, tuhá, odolná, v kombinaci s nafukovacím kýlem člunů řady MAX 3+ S  zajišťuje dobré jízdní vlastnosti

Modely AX COMPACT a MAX RIB - lehké kompaktní nafukovací čluny s laminátovým trupem. Čistý bílý trup, ladný a líbivý design, čluny Ax Compact a Max Rib jsou synonymem elegance. Jejich špičkový tvar a povrchová úprava budou snadno kopírovat křivky vaší jachty nebo výletní lodi. Vzduchové válce člunu Ax Compact a Max Rib jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu 1100 Decitex. Polyesterový trup RIMTEC je vyroben technologií vyrábějící vyztužené výlisky vstřikováním. Společně s výkonností pevného trupu a sklápěcím zrcadlem přináší řada Ax Compact a Max Rib bezpečnost a vlastnosti, které jsou myšlence nafukovacích člunů tak vlastní. Díky trupu ve tvaru V se tyto čluny rychle rozjíždějí do kluzu i s velkou zátěží. Polyesterová protiskluzová paluba se snadno udržuje a nabízí rovný a stabilní povrch.

Modely COMMANDO - Legendární a všestranné čluny Bombard Commando, jejichž pověst vznikala na mnoha průzkumných výpravách. Tuhý, odolný, univerzální a bezpečný člun s vynikajícími jízdními vlastnostmi. 
Výhody člunů Commando:
- kvalitní technologie a materiály Strongan Duotex
- tuhá a odolná hliníková podlaha
- široký třecí pruh na boku
- široký kýl s dřevěným nosníkem (patent Bombard)

Modely AEROTEC - Kompaktní a víceúčelové čluny Bombard Aerotec jsou velmi zajímavé,  mají výborné dynamické vlastnosti, skvělou ovladatelnost, s jednoduchou manipulací.
Výhody člunů Aerotec:
- vysokotlaká nafukovací podlaha
- prostorný a komfortní vnitřní prostor
- tvar nafukovacího trupu "hluboké V" - jen u Bombard
- snadná manipulace a skladovatelnost

Modely EXPLORER - velké universální a robustní čluny s laminátovým trupem, komfortní, bezpečné a vybavené pro potřeby nejrůznějších zákazníků; pro potápění, rybaření, rekreaci i vodní turistiku. Robustní laminátový trup, ohromný prostor, odnímací vzduchové válce z materiálu Strongan Duotex, sklápěcí centrální konzole, 300 litrová palivová nádrž, systém automatického odčerpání vody a bohatá nabídka příslušenství. 

Modely SUNRIDER - moderní,  komfortní, elegantní, stabilní, bezpečný a prostorný člun s luxusní výbavou. Trup do tvaru „V“ zajišťuje maximální výkon a minimální spotřebu.
Výhody člunů Sunrider:
- dostupný ve dvou barevných variantách: šedá nebo námořnická modř
- sklopná konzole s integrovanou nádrží a skladovacím prostorem
- laminátový trup tvaru "hluboké V", prostorná paluba
- sluneční paluba, piknikový stůl, lavice, bimini atd. (volitelné příslušenství)