Nové modely lodí Marine

Nejnovější řada Family

Čas nezadržitelně běží a Vánoční svátky jsou za dveřmi. Ale ještě předtím, než si tyto svátky naplno užijete, Vám chceme dát jeden extra dárek od nás. Chtěli bychom Vám představit zcela novou řadu našich hliníkových člunů Marine, která se honosí názvem Family.

Modely této řady patří k našim vůbec největším a nejvybavenějším lodím. Navíc, jak jejich název napovídá, se hodí pro celou rodinu. Nové bezpečnostní prvky zaručují ještě komfortnější a bezpečnější plavbu. ALE to není vše. Podívejte se na standardní a volitelnou výbavu, díky níž si Vaši loď upravíte podle Vašich představ.

Standardní výbava: řídící konzole DLX, příďové sezení ve tvaru U s úložným prostorem, protiskluzová podlaha s vinylem, zadní příčná lavice s opěrkou a úložným prostorem, 2 zadní zábradlí

Volitelná výbava: stolek na přídi, příďový sundeck (plošina), polstrování přídě i zádě, žebřík, nízké příďové zábradlí, vysoké příďové zábradlí (pro snadné nastoupení do lodi)

Na závěr se nechte kochat nádherou těchto fotek, které jsme pro Vás připravili. Modrý člun je model 450 Family a černý 530 Family.