Mariňáci - vaši parťáci na vodě

Hasičské noviny ze dne 29. 1. 2021:

 "Plné dvě třetiny povrchu Země tvoří voda. I hasiči v Česku to dobře vědí, byť naše republika nemá žádné mořské pobřeží. Stačí, když o sobě dá vědět sladká, vnitrozemská voda (a je lhostejné, že sladká voda tvoří z naší mokré modré vodní planety pouhá dvě procenta). Nebezpečí záplav, rozvodněné potoky, říčky a řeky - všechna tato rizika bohužel stále patří i k urbanizované krajině střední Evropy. Když hasič musí "na vodu", měl by mít spolehlivého a odolného parťáka. Při dodávce člunů, lodních motorů a dalšího příslušenství jím určitě je společnost MARINE s.r.o. z Nového Města nad Metují."

Díky dlouholetým zkušenostem, inovacím a testování v kooperaci s profesionálními složkami vám dnes firma MARINE s.r.o. může nabízet skutečně nedocenitelné pomocníky do akce. Hliníkové čluny 450 a 500 F HD v délce 4,5 a 5 metrů nabízejí vynikající jízdní vlastnosti, bezkonkurenční stabilitu, nepotopitelnost a jsou nenáročné na údržbu a opravy.

Čluny Bombard Commando jsou vystavěné se zcela unikátní konstrukcí trupu z dřevěného skládacího kýlu a pevné jednodílné hliníkové podlážky. Mají dvojnásobně silný materiál tubusů oproti konkurenci a jízdními vlastnostmi jsou velice srovnatelné s čluny RIB. V cenově výhodném balíčku je lze objednat i s konzolí řízení a dodatečnými lavičkami. 

Žádný člun se neobejde bez kvalitního a spolehlivého pohonu. MARINE s.r.o. je výhradním distributorem japonských lodních motorů Tohatsu, které se řadí mezi absolutní špičku v oboru. Nabídka je letos navíc rozšířena o značky lodních motorů Mercury a Suzuki. U všech nabízených značek motorů zajišťujeme kompletní montáž a zaškolení.

Sezóna záplav a povodní se blíží a termíny v servisu se rychle plní. Kontaktujte nás co nejdříve, ať jste připraveni!

Servisní zakázky je možné předávat jak v Praze, tak v Novém Městě nad Metují.

Pracujeme výhradně s originálními díly, s oficiálními diagnostickými systémy a podle předepsaných postupů výrobce a těšíme se na setkání s vámi.

Servis Nové Město nad Metují Servis Praha
+420 491 420 129 +420 731 854 221
servis@marine.cz praha@marine.cz